Talgupäevad

Maarja Külas käib kogu aeg kibe töö. Muidugi mitte siis, kui me puhkame. Kuid seda viimast juhtub suhteliselt harva, sest kui suured tööd saavad õues või majas tehtud, siis leiab pea alati väikest nokitsemist asjade kallal, mis tükk aega pooleli või ammuilma tegemist ootavad.

Sestap ongi saanud heaks tavaks ja mõnusaks vahepalaks, kui head inimesed ja suurepärased sõbrad meil aegaajalt abis käivad. Nii oleme alustanud kiviaia ehitamist, kuhu iga külaline saab oma isikliku kivi või kivid sobitada, ning kuusemetsa istutamist langile, mida on aastate möödudes hea kaemas ja teiste istutatutega võrdlemas käia (n: minu puu on kõige suurem või minu puu on kõige armsam). Talguliste abiga oleme metsa saanud ka esimese ratastooliraja, mis on heaks abiks neile, kes ise liikuda ei saa.

Tegelikult oleme selliste suurte tööpäevade käigus saanud nii palju tööd ära tehtud, et ise ka ei suuda uskuda. Eks tule ja kae perra, kuidas meil töövihtumine käib. Ja muidugi – võta oma kindad kaasa, sest kunagi ei tea, kuidas su käed meie juures töö järgi kihelema võivad hakata.

NB! Kui tahad meile appi tulla, siis anna endast aga lahkelt teada ly@maarjakyla.ee, teame supipaja Sulle tulele panna, sest ega tühi kott ju püsti seisa:)

Lisa kommentaar